logo-enNEDEN ÇAKU MİMARLIK

• KURUMSAL BİRLİK

Yaptığımız işe verdiğimiz önem, tecrübeli personelle çalışma ve hız kesmeyen bir sirkülasyon da bıkmadan usanmadan kurum olarak çalışmayı gerektirmektedir.
Şirketimizde organizasyon çatımız altında iş planı çerçevesinde işimize verdiğimiz önem, tecrübeli personelle daha önceden belirlenmiş kriterler dahilinde çalışma ve hız kesmeyen bir sirkülasyonla bıkmadan , usanmadan kurum olarak çalışmayı gerektirmektedir. Kurumsallaşmış olan şirketimizin önceden belirlenmiş bir iş planı olup, tüm bu yapılan işler bir kontrol sürecinden geçer. Yapılan her işin teslim süresi, kimin tarafından yapılacağı, ödemenin ne zaman alınacağı/verileceği, gerekli belgelerin kimin tarafından ve ne zaman hazırlanacağı vs kontrol altındadır ve daha önceden planlanmış kriterler dahilinde ilerler.

• MÜŞTERİ ODAKLILIK

Bünyemizde bulundurduğumuz tecrübeli ve sektöre hakim personeli ile müşterilerimize mimarlık hizmetini sorunsuz şekilde yapmakta ve bu konudaki geniş personel ağımızla yine GÜVENLİ, EMNİYETLİ, KALİTELİLİK iddiamızı ortaya koymaktadır.

• ÇALIŞANLARIN MEMNUNİYETİ

Bulunduğumuz zamanda bireylerin günlük hayatlarının yaklaşık üçte birini geçirdikleri işyerlerinin, kişi için önemli bir ortam olduğunun farkındalığımızdan çalışanlarımızın işyerlerindeki doyum oranını arttırmaya çalıştığımızda;

• Çevreleri ile olan ilişkilerinin daha düzenli olduğunun
• İşyerlerinde istekle çalıştıkları ve yaptıkları işten mutlu olduklarını , gurur ve başarı duyguları içinde işlerine bağlandıklarını ve işlerinde verimli olduklarını gözlemlemekteyiz.

• İŞ AHLAKI

Şirketimizin ulusal bir alanda güçlü bir konum kazanabilmesinin ana koşulunun iş ahlakı ilkelerini davranış normu olarak benimsemekte olduğunun farkında olduğumuz gibi daha ileri noktalara ulaşma gayreti içindeyiz.

Günümüzde şirketlerin yerel, ulusal ve uluslararası alanda güçlü bir konum kazanabilmesinin ana koşulunun genel toplumsal imaj olduğunu bildiğimizden öncelikle Çaku Mimarlık olarak olumlu bir imaj edinmek durumundayız. Böyle bir imaj kazanabilmek için, İş Ahlâkı ilkelerini davranış normu olarak benimsemek gerektiğinin farkındayız. Bunun sonucunda şirketimizi ahlâki ilkeler temelinde yapılandırılması sorunları önlemede olduğu gibi, uzun vadede şirketimizin Sosyo-Ekonomik süreçteki konumunu güçlendirici etkilere de sahip olacağının bilincindeyiz.

• HIZLI REAKSİYON

Günün koşullarına ayak uydurabilen yaşanabilen sorunları hızla çözüm üretip, bunu şirketimizin felsefesi haline getirmek amaçlarımız arasındadır. Çaku Mimarlık olarak;

İlk Adımımız : Hedef belirlemek
İkinci Adımımız : Harekete geçmek
Üçüncü Adımımız : Engelleri aşmak

• DOĞRU VE YAYGIN İLETİŞİM

Çalışanlarımızın teknolojinin tüm yenilikleri kullanılarak her birinin birbiriyle doğru ve kaliteli iletişimini sağlamak olduğu gibi hedef kitlemiz de düşünerek müşterilerimizle kuvvetli iletişimi sağlamayı hedeflemekteyiz.

• DOĞAL ÇEVREYE SAYGI

Çevre bilincine saygı çerçevesinde Anayasamızın 56.ncı maddesinde “ Herkes sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir. Çevreyi geliştirmek , çevre sağlığını korumak ve çevre kirlenmesini önlemek vatandaşlık görevlerimiz arasında olup” bu bağlamda şirketimiz çevreci yapısı ile bu sorumluluğunun bilincinde hareket etmekteyiz.

• GÜVEN

Güven ilişkisinde en zorlu yanı, güvenin çok zor kazanılan ama çok kolay kaybedilen bir duygu olduğunu bildiğimizden şirketimizin tutarlı strateji uygulamaları gerçekleştirmek ve müşterilerimizle yaptığımız anlaşmalara her zaman sadık kalabilmek hedefimizdir. Tutarlı kurumsal davranışın temeli olan bu güven unsuru, şirketimizin marka değerinin geliştirilmesinde de önemli bir fayda sağlayacaktır.